Moneon

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 79.3 MB
  • Version 5.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma CB Mobile Ltd.
Kişisel finanas işlemlerinizi takip etmek için Moneon mobil uygulamasını kullanın.

Moneon, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek kullanacağınız gelir gider durumunu takip etmenize yarayacak özel bir mobil uygulamadır. Aylık gelir, gider takibi yapmak oldukça zor geliyorsa ve mutlaka aksama yaşıyorsanız Moneon uygulamasının yönlendirmelerine uyum sağlayabilirsiniz. 

Kazandığınız paranın en çok nereye gittiğini öğrenerek tasarruf etme şansını elde edin. Böylelikle birikim yapabilir ve dengeli harcama özelliğini elde edebilirsiniz. Kişisel finans yönetimi hizmeti sunmakla birlikte kazancınızı artırmaya yönelik hareket eden Moneon tamamen ücretsiz ve sağlıklı bir şekilde cüzdanınızı takip etmenize olanak tanır.

Gider olarak gireceğiniz verileri kategoriler arasından seçim yaparak kaydettiğiniz taktirde ay sonunda okuması çok daha kolay bir şablonla karşılaşabilirsiniz. Uygulamanın sunmuş olduğu şablon seçeneğinde, sık sık gerçekleştirdiğiniz işlemlerin hızlı bir şekilde kaydedilmesinde kendinize kolaylık tanırsınız. 

Her ay düzenli olarak gerçekleşen işlemleri uygulamaya kaydederek otomatik kaydolmasını sağlayın. Bununla birlikte fatura ödemelerinizi unutma olayına Moneon ile son verin. Uygulamanın bildirim özelliği size hiç bir şeyi unutmamanız konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelir gider takibinden daha fazlasına sunan Moneon ay sonu analizleri ile düzenli harcama kavramını hayatınıza getiriyor. 

Moneon indir
DİĞER SÜRÜMLER