Moneon

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,3 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma CB Mobile Ltd.
Finansal işlemlerinizi takip etmeniz amacıyla geliştirilen Moneon mobil uygulamasını Android cihazınıza ücret ödemeden indirin.

Gelir gider durumunuzu yakından takip altında tutmak ve tasarruf etmenin sırrını çözmek için Android  akıllı cep telefonunuzu ya da tabletinizi Moneon  ile finansal anlamda çok daha verimli hale getirin. Fatura takibi, aylık gelir, ay içerisinde yaptığınız giderler ve bunların yanı sıra bütçe takibi yapmak artık çok daha kolay. Eski usül not alma ya da fiş biriktirme işlemlerine son verin. Moneon sizin yerine aylık finansal işlerinizi takip ederek ay sonunda sizlere raporlar ile bildirecektir. 

Her ay boyunca yaptığınız harcamaları takip ederek karşılaştırma yapabilir, hangi alanlarda tasarruf yapmanız gerektiğiniz öğrenebilir ve birim yapabilirsiniz. Kazancınızı artırmak için elbette ki tasarruf yaparak harcamak gerekiyor. Bu sebeple gelir gider durumunuzu sistemli bir şekilde takip etmekte fayda vardır. 

Ay içerisinde belirlenen gelirin, hangi alanlara daha çok gittiğini yakında takip etmek için bir çok finans uygulaması kullanmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken Moneon uygulamasına sahip olmak. Uygulama sizin yerine parasal işlemlerinizi kontrol ediyor. Bildirim özelliği sayesinde de giderlerinizi unutmadan girebilirsiniz. 

Moneon'a girdiğiniz gelir miktar, her gider girdiğinizde azalacaktır. Giderleri de kategorilerden seçim yaparak girdiğiniz taktirde ay sonunda hangi alanlara ne kadar harcama yaptığınızı takip edebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan verilerin bir başkası tarafından görüntülenmesini istemezseniz şifreleme sisteminden faydalanın ve sadece kendiniz giriş yapın. 

Moneon indir
DİĞER SÜRÜMLER